Metoda 2D/3D objemová metoda

Prodloužené řasy dodají vzhled, hloubku a jas, zvýrazní osobytost a svéráznost a nevyžadují každodenní péči.Tato metoda použita samostatně bez jiné je vhodná pro klientky,které nemají vyloženě nedostatečnou hustotu řas,ale přesto chtějí docílit přirozenějších řas na dotek a prodloužit dobu doplnění.Touto metodou lze prodloužit 2-max 3 řasy na jednu řasu přirodní.

Hollywood volume efekt prodlužování řas

Oproti předešlým způsobům přináší tato metoda aplikaci dvou až osmi ultratenkých “nic nevážících” řas na jednu řasu přírodní, což umožňuje aplikaci neuvěřitelného množství 300-800 řas na každé oko. Maximální objem s akcentem na naprosto dokonalou krásu a přirozenost.

 

Metoda je naprosto odlišná od předchozí metody řasa na řasu, jedná se o lepení naprosto přirozených a ultra lehkých řas, které tak umožní aplikaci 2-8 řas na jednu vlastní řasu.Je vhodná pro klientky, které mají málo vlatních řas a chtějí docílit mnohonásobně větší hustoty.Ale zároveň pro klientky,které upřednostňují přirozený pocit z aplikovaných řas a plnost co nejdéle.

Objemové prodlužování řas si firma Violet Lashes pod vedením Ekateriny Kimlové osvojila na mezinárodní konferenci prodlužování řas, kde byla poprvé prezentována pro světový trh. Od té doby se intenzivně věnuje vyvíjení a zdokonalování této metody, od června 2013 poskytuje jako první školení a má jako jediná v republice v teto oblasti mnoho zkušeností a špickových referenci. Hollywoodský objem je těžištěm portfolia služeb firmy Violet Lashes.

Materiály Violet Lashes jsou na naprosto vrcholové úrovni, certifikované a zdravotně nezávadné. V kombinaci s tímtou materialem a touto novou technikou budete nosit naprosto dokonalé řasy

Výhody objemového prodlužování řas:

 
  • přirozený vzhled
  • až o 80% měně lepidla
  • možnost aplikace delších řas na vlastní kratší řasy
  • prodloužení doby mezi doplněním o 1-2 týdny
  • na dotyk jemné řasy jako vlastní
  • žádné mezery
  • absolutně nezatížené vlastní řasy
  • možnost aplikace i na spodní řasy

 

 Cena za objemovou metodou- Holywoodský objem

nový set

  3200 kč           

doplnění    

 po dvou týdnech - 600 kč

  po třech týdnech - 600 kč

  po čtyřech  týdnech - 800 kč

  po pěti týdnech - 900 kč

  Aplikace spodních řas - 300 kč

 

Fotogalerie: Hollywood volume efekt prodlužování řas

kontakt

Kontakt

centrum prodlužování řas Poděbradova 12, Plzeň 774444711