Vítejte na stránkách 

Vítáme Vás na stránkách institutu zaměřeného na vzdělávání v oboru prodlužování řas, ale i na služby klientkám. Nabízíme Vám jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Jsou Vám k dispozici služby jako je diamantová mikrodermabraze, prodlužování řas několika materiály a metodami. Naší předností je příjemné prostředí, individuální přístup ke každému klientovi a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.
Najdete nás na adrese: Moskevská 29, Karlovy Vary

Jak jste byli spokojeni se službami salonu IVA?

Jak jste byly spokojeny?

Veronika 05.02.2012
Já osobně využila super nabídku a na několik hodin se oddala jen do rukou zábavné slečny Ivanky. Kosmetika byla příjemná, ač většinou nebývá. Líbila se mi masáž, tam jsem pocítila, že má slečna skvělé zkušenosti a u každé práce mi vysvětlila, co dělá, proč a k čemu je to ku prospěchu, Kosmetiku a s ním spojený balíček estetických a masážních ošetření vřele doporučuji. A dávám PALEC NAHORU:o)))

Spokojenost

Pavlína K. 05.02.2012
Mohu jen potvrdit, taktéž jsem byla na prodlužování řas, slečna Iva je velice příjemná a s provedenou prací jsem byla nadmíru spokojená. Po tak příjemném zážitku jsem se ihned obědnala i na kosmetiké ošetření. Takže mohu jen doporučit, určitě si na své přijdete i vy :-) :-)

jak jste byli spokojeni?

Ivana 05.02.2012
Jakou službu jste využili?co se Vám líbilo,nelíbilo, doporučili by jste tuto proceduru i druhým, jaké jsou Vaše pocity?

Re: jak jste byli spokojeni?

Naďa 05.02.2012
Byla jsem na prodloužení řas a jsem nadmíru spokojená. Kvalitní práce, materiál, osobní přístup je od slečny Ivany samozřejmostí. Salon doporučuji kamarádkám:-)

<< 1 | 2 | 3 | 4

Přidat nový příspěvek

kontakt

Kontakt

centrum prodlužování řas Moskevská 29
Karlovy Vary
+420774444711 Ivana Nádvorníková