Vítejte na stránkách 

Vítáme Vás na stránkách institutu zaměřeného na prodlužování řas, ale i nehtová modeláž. Nabízíme Vám jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Jsou Vám k dispozici služby jako  prodlužování řas několika materiály a metodami. Naší předností je příjemné prostředí, individuální přístup ke každému klientovi a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.
Proběhla změna-stěhování z Karlových Varů do Plzně.
Najdete nás za autobusovým nádražím v Plzni na adrese Poděbradova 12 od 1.11.2019.
Parkování je přímo v ulici s parkovacími automaty 10kč/hod.
Budeme se na Vás těšit

Jak jste byli spokojeni se službami salonu IVA?

Prodlužování řas

Karen 03.02.2013
Jsem s prací naprosto spokojená. Slečna je velmi šikovná a pracuje s maximálně kvalitními materiály. Řasy po dobu měsíce vypadají pomalu stále jako na začátku. Její práce vůbec nebolí a čas v salónku strávený je relaxace. VELMI DOPORUČUJI

Kosmetická péče

Katka 07.01.2013
Slečnu Ivanku jsem navštívila s lokálním nehojícím se akné, které vzniklo jako nežádoucí účinek podpůrné léčby. Byla jsem překvapena, že pleť dostala původní barvu již po kosmetické péči. Druhý den téměř bez stroupků a s blednoucími flíčky.
Skvěle odvedená péče, příjemný přístup, oceňuji vysvětlování během procedur. Jsem nadmíru spokojená a dnes opět s úsměvem :-)


PERMANENTNÍ MAKE-UP OBOČÍ

KATKA 19.12.2012
BYLA JSEM NA PERMANENTNÍM MAKE-UPU NA OBOČÍ,PANÍ IVANKA VELICE PŘÍJEMNÁ ,OCHOTNÁ, A VŮBEC TO NEBOLELO,JSEM S PRACÍ PANÍ IVANKY VELICE SPOKOJENÁ :-)

Excellent treatment

Janis 28.04.2012
Hi! I visited the place while on holiday and went to the salon for facial treatment. Miss Ivana was precise and did a good work. Plus - it didn´t cost much!! :) I also booked for a massage and the lady was really experienced - she helped me. Did send there my friend the next day.
All the best girls!

řasy

michala šašková 29.03.2012
Byla jsem již třikrát na řasách v tomto salonu u slečny Ivany a jsem nadmíru spokojená,na řasy jsem již rok předtím chodila jinam,ale s tím jak je mám udělané nyní se to vubec nedá porovnat...jsem moc spokojená!

Nové řasy

Jana 17.02.2012
Byla jsem dnes na nových řasách v Lokti a jsem moc nadšená!Mám opravdu luxusní řasy :o)

Jak jste byly spokojeny?

Veronika 05.02.2012
Já osobně využila super nabídku a na několik hodin se oddala jen do rukou zábavné slečny Ivanky. Kosmetika byla příjemná, ač většinou nebývá. Líbila se mi masáž, tam jsem pocítila, že má slečna skvělé zkušenosti a u každé práce mi vysvětlila, co dělá, proč a k čemu je to ku prospěchu, Kosmetiku a s ním spojený balíček estetických a masážních ošetření vřele doporučuji. A dávám PALEC NAHORU:o)))

Spokojenost

Pavlína K. 05.02.2012
Mohu jen potvrdit, taktéž jsem byla na prodlužování řas, slečna Iva je velice příjemná a s provedenou prací jsem byla nadmíru spokojená. Po tak příjemném zážitku jsem se ihned obědnala i na kosmetiké ošetření. Takže mohu jen doporučit, určitě si na své přijdete i vy :-) :-)

jak jste byli spokojeni?

Ivana 05.02.2012
Jakou službu jste využili?co se Vám líbilo,nelíbilo, doporučili by jste tuto proceduru i druhým, jaké jsou Vaše pocity?

Re: jak jste byli spokojeni?

Naďa 05.02.2012
Byla jsem na prodloužení řas a jsem nadmíru spokojená. Kvalitní práce, materiál, osobní přístup je od slečny Ivany samozřejmostí. Salon doporučuji kamarádkám:-)

<< 1 | 2 | 3

Přidat nový příspěvek

kontakt

Kontakt

centrum prodlužování řas Poděbradova 12, Plzeň 774444711