Vítejte na stránkách 

Vítáme Vás na stránkách institutu zaměřeného na vzdělávání v oboru prodlužování řas, ale i na služby klientkám. Nabízíme Vám jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Jsou Vám k dispozici služby jako je diamantová mikrodermabraze, prodlužování řas několika materiály a metodami. Naší předností je příjemné prostředí, individuální přístup ke každému klientovi a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.
Najdete nás na adrese: Moskevská 29, Karlovy Vary

Jak jste byli spokojeni se službami salonu IVA?

dotaz

Nikola 30.05.2017
Dobry den, chtela jsem se zeptat zda jste si nechala dat klasicke rasy a nebo ten styl Hollywood. Dekuji

maximální spokojenost

Lenka Šímová 15.08.2013
Děkuji za záchranu !!
Šikovná a příjemná kosmetička..
Jsem moc spokojená.. Nádherně prodloužené a husté řasy ..určitě už jinam nepůjdu a využiji i jiných služeb z vaší nabídky.
Všem doporučuji !!
Super ceny, příjemné jednání a hlavně kvalitní provedení !!!

SPOKOJENOST

Marie 26.02.2013
Mohu také doporučit, byla jsem na prodloužení řas , řasy velice dobře drží, super atmosféra, málá pomocnice (fenečka) Vám dodá klid a spokojenost. Já byla na prodloužení řas již jednou ale v Sokolově - tam jsem seděla 2h v nepohodlném křesle a v zimě, zaplatila jsem 1000Kč a po dvou dnech mi začali řasy padat, tak jsem si řekla , že vyzkouším tento salon a udělala jsem velice dobře, někdy se nevyplatí šetřit. Tak neváhejte a zkuste to taky.

Permanetní make-up - obočí, rty

Lucka U. 09.02.2013
Včera jsem se odhodlala na permanent obočí a rtů.... A musím napsat, že jsem udělala moc dobře, anestetikum je perfektni opravdu utlumi bolet a vse je prijemne, pripadala jsem si chvilkami jak na masaži a občas jsem měla co dělat, abych neusnula ;)..!! Slečna Ivanka je velmi příjemná a má úžasnou malou pomocnici ;) S prací a tak celkově jsem velmi spokojena!! Mnohokrát děkuji!!

Prodlužování řas

Karen 03.02.2013
Jsem s prací naprosto spokojená. Slečna je velmi šikovná a pracuje s maximálně kvalitními materiály. Řasy po dobu měsíce vypadají pomalu stále jako na začátku. Její práce vůbec nebolí a čas v salónku strávený je relaxace. VELMI DOPORUČUJI

Kosmetická péče

Katka 07.01.2013
Slečnu Ivanku jsem navštívila s lokálním nehojícím se akné, které vzniklo jako nežádoucí účinek podpůrné léčby. Byla jsem překvapena, že pleť dostala původní barvu již po kosmetické péči. Druhý den téměř bez stroupků a s blednoucími flíčky.
Skvěle odvedená péče, příjemný přístup, oceňuji vysvětlování během procedur. Jsem nadmíru spokojená a dnes opět s úsměvem :-)


PERMANENTNÍ MAKE-UP OBOČÍ

KATKA 19.12.2012
BYLA JSEM NA PERMANENTNÍM MAKE-UPU NA OBOČÍ,PANÍ IVANKA VELICE PŘÍJEMNÁ ,OCHOTNÁ, A VŮBEC TO NEBOLELO,JSEM S PRACÍ PANÍ IVANKY VELICE SPOKOJENÁ :-)

Excellent treatment

Janis 28.04.2012
Hi! I visited the place while on holiday and went to the salon for facial treatment. Miss Ivana was precise and did a good work. Plus - it didn´t cost much!! :) I also booked for a massage and the lady was really experienced - she helped me. Did send there my friend the next day.
All the best girls!

řasy

michala šašková 29.03.2012
Byla jsem již třikrát na řasách v tomto salonu u slečny Ivany a jsem nadmíru spokojená,na řasy jsem již rok předtím chodila jinam,ale s tím jak je mám udělané nyní se to vubec nedá porovnat...jsem moc spokojená!

Nové řasy

Jana 17.02.2012
Byla jsem dnes na nových řasách v Lokti a jsem moc nadšená!Mám opravdu luxusní řasy :o)

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek

kontakt

Kontakt

centrum prodlužování řas Moskevská 29
Karlovy Vary
+420774444711 Ivana Nádvorníková