Vítejte na stránkách 

Vítáme Vás na stránkách institutu zaměřeného na prodlužování řas, ale i nehtová modeláž. Nabízíme Vám jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Jsou Vám k dispozici služby jako  prodlužování řas několika materiály a metodami. Naší předností je příjemné prostředí, individuální přístup ke každému klientovi a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.
Proběhla změna-stěhování z Karlových Varů do Plzně.
Najdete nás za autobusovým nádražím v Plzni na adrese Poděbradova 12 od 1.11.2019.
Parkování je přímo v ulici s parkovacími automaty 10kč/hod.
Budeme se na Vás těšit

Jak jste byli spokojeni se službami salonu IVA?

permanentní make up

Iveta 02.11.2014
Dnes jsem byla na permanentním makeupu obočí novou technikou . Je to dokonalý,nádherný tvar obočí, vhodně zvolená barva. Mohu všem doporučit.

Prodlužování řas -nová metoda (Hollywood)

Naďa 18.04.2014
K paní Ivance chodím již 3 roky a jsem moc spokojená. Nejprve jsem měla prodloužené řasy klasickou metodou = spokojenost. Nyní mám nové "Hollywood volume" a musím říct, že stojí za to. Nejen že opravu vydrží slíbených 5 týdnů, ale jsou opravdu lehoučké a navíc vypadají přirozeně! Jsou krásně husté a vůbec se necuchají do sebe. Pokaždé si paní Ivana dá opravdu záležet a vyhledá každou volnou řasu :) Její práce je opravdu precizní!

PERMANENTNÍ MAKE-UP OBOČÍ,LINKY

Miluška 24.03.2014
Velká spokojenost,slečna Ivanka je moc šikovná a ke kůži opravdu šetrná.Žádná bolest a vše tak,jak mělo být,takže super.Určitě její služby využiji i příště.

Masáž

Jana 01.01.2014
Dobrý den,

chtěla bych moc pochválit masérku Ivanku. Chodila jsem již dříve na masáže, ale takovou péči a samotnou masáž jakou jsem zažila u paní Ivanky jsem u žádné jiné masérky nikdy nezažila. Vše bylo naprosto skvělé, od luxusního salónu, vybaveným nejmodernějšími přístroji počínaje, po příjemnou a dlouhou masáž.

Rozhodně jsem se stala novou klientkou a salonIVA určitě budu doporučovat :)

masáž

Miloš 31.12.2013
Byl jsem na celkové masáži u paní Ivanky a pecka,jak kdybych se masíroval já sám!!:))) A k druhé Ivance se na řasy teprve chystám!:))Ale jistě budu i tam spokojený!!:))

SKVĚLÉ!

Petra Krejčí 26.09.2013
Byla jsem před 4-mi týdny na nových řasách, aplikace proběhla rychle v příjemném prostředí a řasy vypadali přesně tak, jak jsem po nich toužila, dlouhé s přirozeným efektem, prostě...skvostně! Ale to nejdůležitější i po 4 týdnech mé oči mají stále KRÁSNÉ ŘASY!
Mohu slečnu Ivanku jen DOPORUČIT!
Bála jsem se, aby mi řasy nevypadali, jak jsem měla již zkušenost od jiné kosmetičky ze Sokolova, ale opravdu drží, padají minimálně a stále mají krásný tvar.
DĚKUJI!

dotaz

Nikola 30.05.2017
Dobry den, chtela jsem se zeptat zda jste si nechala dat klasicke rasy a nebo ten styl Hollywood. Dekuji

maximální spokojenost

Lenka Šímová 15.08.2013
Děkuji za záchranu !!
Šikovná a příjemná kosmetička..
Jsem moc spokojená.. Nádherně prodloužené a husté řasy ..určitě už jinam nepůjdu a využiji i jiných služeb z vaší nabídky.
Všem doporučuji !!
Super ceny, příjemné jednání a hlavně kvalitní provedení !!!

SPOKOJENOST

Marie 26.02.2013
Mohu také doporučit, byla jsem na prodloužení řas , řasy velice dobře drží, super atmosféra, málá pomocnice (fenečka) Vám dodá klid a spokojenost. Já byla na prodloužení řas již jednou ale v Sokolově - tam jsem seděla 2h v nepohodlném křesle a v zimě, zaplatila jsem 1000Kč a po dvou dnech mi začali řasy padat, tak jsem si řekla , že vyzkouším tento salon a udělala jsem velice dobře, někdy se nevyplatí šetřit. Tak neváhejte a zkuste to taky.

Permanetní make-up - obočí, rty

Lucka U. 09.02.2013
Včera jsem se odhodlala na permanent obočí a rtů.... A musím napsat, že jsem udělala moc dobře, anestetikum je perfektni opravdu utlumi bolet a vse je prijemne, pripadala jsem si chvilkami jak na masaži a občas jsem měla co dělat, abych neusnula ;)..!! Slečna Ivanka je velmi příjemná a má úžasnou malou pomocnici ;) S prací a tak celkově jsem velmi spokojena!! Mnohokrát děkuji!!

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek

kontakt

Kontakt

centrum prodlužování řas Poděbradova 12, Plzeň 774444711