Vítejte na stránkách 

Vítáme Vás na stránkách institutu zaměřeného na vzdělávání v oboru prodlužování řas, ale i na služby klientkám. Nabízíme Vám jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Jsou Vám k dispozici služby jako je diamantová mikrodermabraze, prodlužování řas několika materiály a metodami. Naší předností je příjemné prostředí, individuální přístup ke každému klientovi a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.
Najdete nás na adrese: Moskevská 29, Karlovy Vary

Jak jste byli spokojeni se službami salonu IVA?

Řasy

Eva Šmídová 04.03.2018
Salón paní Ivanky navštěvuji už 5 let. Postupem času jsem přešla na objemové řasy a i s nimi jsem velice spokojená. Ivanka se snaží každému vyjít vstříc a na salonu se potkávám pouze se spokojenými zákaznicemi, mohu jen doporučit. E.

Řasy jedině od Ivanky

Veronika 14.12.2016
Po vyzkoušení několika salonu jsem nad řasami chtěla zlomit hůl. Vypadavaly mi trsy, někdy i řasy tahaly. Pak jsem se doslechla o tomto salonu a nevěřila fotkám, které byly zveřejněny na fb- byla to dokonalost sama. A jsem šťastná, že ta dokonalost není jen na fotkách, ale mohu ji nosit na očích i já. Ivanka je naprostý profesionál a nikam jinam bych už na řasy nešla. Vřele doporučuji

rasy

Hanka 24.05.2015
Vrele doporocuji.... Vyzkousela jsem mnoho ale jen tyto rasy jsou luxus... Necitite je na ocich , nejdou videt spoje a nedelaji efekt unavenych oci

Rasy a sluzbx

Míša 09.01.2015
Služby v tomto salonu mohu vřele doporučit,navštěvuji tuto kosmeticku již 3tim rokem a jsem maximálně spokojena nejen s přístupem a odvedenou prací,ale na slečeně kosmetičce si vážím jejího přístupu k práci a snahu stále se zdokonalovat ve své profesy!takove profesionálky nejsou ani v Praze kam jsem na počátku jezdila nechat si dělat vějíře...nyní moje kamarádky z Prahy mají zajem o její služby,jelikoz s prací jiné nebyly doposud tak spokojené!

permanentní make up

Iveta 02.11.2014
Dnes jsem byla na permanentním makeupu obočí novou technikou . Je to dokonalý,nádherný tvar obočí, vhodně zvolená barva. Mohu všem doporučit.

Prodlužování řas -nová metoda (Hollywood)

Naďa 18.04.2014
K paní Ivance chodím již 3 roky a jsem moc spokojená. Nejprve jsem měla prodloužené řasy klasickou metodou = spokojenost. Nyní mám nové "Hollywood volume" a musím říct, že stojí za to. Nejen že opravu vydrží slíbených 5 týdnů, ale jsou opravdu lehoučké a navíc vypadají přirozeně! Jsou krásně husté a vůbec se necuchají do sebe. Pokaždé si paní Ivana dá opravdu záležet a vyhledá každou volnou řasu :) Její práce je opravdu precizní!

PERMANENTNÍ MAKE-UP OBOČÍ,LINKY

Miluška 24.03.2014
Velká spokojenost,slečna Ivanka je moc šikovná a ke kůži opravdu šetrná.Žádná bolest a vše tak,jak mělo být,takže super.Určitě její služby využiji i příště.

Masáž

Jana 01.01.2014
Dobrý den,

chtěla bych moc pochválit masérku Ivanku. Chodila jsem již dříve na masáže, ale takovou péči a samotnou masáž jakou jsem zažila u paní Ivanky jsem u žádné jiné masérky nikdy nezažila. Vše bylo naprosto skvělé, od luxusního salónu, vybaveným nejmodernějšími přístroji počínaje, po příjemnou a dlouhou masáž.

Rozhodně jsem se stala novou klientkou a salonIVA určitě budu doporučovat :)

masáž

Miloš 31.12.2013
Byl jsem na celkové masáži u paní Ivanky a pecka,jak kdybych se masíroval já sám!!:))) A k druhé Ivance se na řasy teprve chystám!:))Ale jistě budu i tam spokojený!!:))

SKVĚLÉ!

Petra Krejčí 26.09.2013
Byla jsem před 4-mi týdny na nových řasách, aplikace proběhla rychle v příjemném prostředí a řasy vypadali přesně tak, jak jsem po nich toužila, dlouhé s přirozeným efektem, prostě...skvostně! Ale to nejdůležitější i po 4 týdnech mé oči mají stále KRÁSNÉ ŘASY!
Mohu slečnu Ivanku jen DOPORUČIT!
Bála jsem se, aby mi řasy nevypadali, jak jsem měla již zkušenost od jiné kosmetičky ze Sokolova, ale opravdu drží, padají minimálně a stále mají krásný tvar.
DĚKUJI!

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek

kontakt

Kontakt

centrum prodlužování řas Moskevská 29
Karlovy Vary
+420774444711 Ivana Nádvorníková