Vítejte na stránkách 

Vítáme Vás na stránkách institutu zaměřeného na vzdělávání v oboru prodlužování řas, ale i na služby klientkám. Nabízíme Vám jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Jsou Vám k dispozici služby jako je diamantová mikrodermabraze, prodlužování řas několika materiály a metodami. Naší předností je příjemné prostředí, individuální přístup ke každému klientovi a vylepšování námi nabízených služeb. Důkazem je stále vzrůstající počet spokojených zákazníků.
Najdete nás na adrese: Moskevská 29, Karlovy Vary

Jak jste byli spokojeni se službami salonu IVA?

SKVĚLÉ!

Petra Krejčí 26.09.2013
Byla jsem před 4-mi týdny na nových řasách, aplikace proběhla rychle v příjemném prostředí a řasy vypadali přesně tak, jak jsem po nich toužila, dlouhé s přirozeným efektem, prostě...skvostně! Ale to nejdůležitější i po 4 týdnech mé oči mají stále KRÁSNÉ ŘASY!
Mohu slečnu Ivanku jen DOPORUČIT!
Bála jsem se, aby mi řasy nevypadali, jak jsem měla již zkušenost od jiné kosmetičky ze Sokolova, ale opravdu drží, padají minimálně a stále mají krásný tvar.
DĚKUJI!

dotaz

Nikola 30.05.2017
Dobry den, chtela jsem se zeptat zda jste si nechala dat klasicke rasy a nebo ten styl Hollywood. Dekuji

maximální spokojenost

Lenka Šímová 15.08.2013
Děkuji za záchranu !!
Šikovná a příjemná kosmetička..
Jsem moc spokojená.. Nádherně prodloužené a husté řasy ..určitě už jinam nepůjdu a využiji i jiných služeb z vaší nabídky.
Všem doporučuji !!
Super ceny, příjemné jednání a hlavně kvalitní provedení !!!

SPOKOJENOST

Marie 26.02.2013
Mohu také doporučit, byla jsem na prodloužení řas , řasy velice dobře drží, super atmosféra, málá pomocnice (fenečka) Vám dodá klid a spokojenost. Já byla na prodloužení řas již jednou ale v Sokolově - tam jsem seděla 2h v nepohodlném křesle a v zimě, zaplatila jsem 1000Kč a po dvou dnech mi začali řasy padat, tak jsem si řekla , že vyzkouším tento salon a udělala jsem velice dobře, někdy se nevyplatí šetřit. Tak neváhejte a zkuste to taky.

Permanetní make-up - obočí, rty

Lucka U. 09.02.2013
Včera jsem se odhodlala na permanent obočí a rtů.... A musím napsat, že jsem udělala moc dobře, anestetikum je perfektni opravdu utlumi bolet a vse je prijemne, pripadala jsem si chvilkami jak na masaži a občas jsem měla co dělat, abych neusnula ;)..!! Slečna Ivanka je velmi příjemná a má úžasnou malou pomocnici ;) S prací a tak celkově jsem velmi spokojena!! Mnohokrát děkuji!!

Prodlužování řas

Karen 03.02.2013
Jsem s prací naprosto spokojená. Slečna je velmi šikovná a pracuje s maximálně kvalitními materiály. Řasy po dobu měsíce vypadají pomalu stále jako na začátku. Její práce vůbec nebolí a čas v salónku strávený je relaxace. VELMI DOPORUČUJI

Kosmetická péče

Katka 07.01.2013
Slečnu Ivanku jsem navštívila s lokálním nehojícím se akné, které vzniklo jako nežádoucí účinek podpůrné léčby. Byla jsem překvapena, že pleť dostala původní barvu již po kosmetické péči. Druhý den téměř bez stroupků a s blednoucími flíčky.
Skvěle odvedená péče, příjemný přístup, oceňuji vysvětlování během procedur. Jsem nadmíru spokojená a dnes opět s úsměvem :-)


PERMANENTNÍ MAKE-UP OBOČÍ

KATKA 19.12.2012
BYLA JSEM NA PERMANENTNÍM MAKE-UPU NA OBOČÍ,PANÍ IVANKA VELICE PŘÍJEMNÁ ,OCHOTNÁ, A VŮBEC TO NEBOLELO,JSEM S PRACÍ PANÍ IVANKY VELICE SPOKOJENÁ :-)

Excellent treatment

Janis 28.04.2012
Hi! I visited the place while on holiday and went to the salon for facial treatment. Miss Ivana was precise and did a good work. Plus - it didn´t cost much!! :) I also booked for a massage and the lady was really experienced - she helped me. Did send there my friend the next day.
All the best girls!

řasy

michala šašková 29.03.2012
Byla jsem již třikrát na řasách v tomto salonu u slečny Ivany a jsem nadmíru spokojená,na řasy jsem již rok předtím chodila jinam,ale s tím jak je mám udělané nyní se to vubec nedá porovnat...jsem moc spokojená!

<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek

kontakt

Kontakt

centrum prodlužování řas Moskevská 29
Karlovy Vary
+420774444711 Ivana Nádvorníková